TONER DOLUM VE DEĞİŞİMİ
Orjinal veya Muadil Tonerlerimizle İhtiyacınıza Göre Çözümlerin Yanısıra, Dolum Teknolojisiyle de hizmet Vermekteyiz.
BİLGİSAYAR TAMİR VE BAKIMI
Profesyonel Teknik Ekibimizle Bilgisayarlarınızın Donanımsal ve Yazılımsal Sorunlarına En Uygun Çözümler
BİLGİSAYAR YAZILIM İLETİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Nedir?

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) , Yasal olarak geçerli ve teknik olarak güvenli elektronik posta olarak kabul edilmektedir. Standart elektronik posta (SEP) ile iletişim/belge paylaşımı yasal geçerli olarak ve teknik olarak güvenli kabul edilmeyen, iletimin kesin olarak sağlanamadığı ve inkar edilebilen bir iletişim şeklidir. KEPe-imza ve zaman damgası kullanılarak, bir elektronik postanın iletildiğini garanti altına almayı, gönderen ve alan tarafların kim olduklarının bilinmesini, gönderilen iletinin ne olduğunun, içeriğinin başkalarınca değiştirilmediğinin ve gönderim zamanının kesin olarak tespit edilmesini sağlamaktadır. KEP, elektronik posta yoluyla yasal geçerli ve teknik olarak güvenli bir şekilde e-belge paylaşımını sağlayabilen ve bu işlemlerle ilgili kesin delil sağlayabilen tek araçtır. Daha basit bir ifade ile KEP; gönderici ve alıcı kimliklerinin belli olduğu, gönderi zamanının ve içeriğin sonradan değiştirilemediği, uyuşmazlık durumunda hukuki geçerliliği ve delil niteliği olan güvenli elektronik posta hizmetidir.

Faydaları

  • Tarafsız yasal koruma ve güvence
  • Teslimat ve okuma garantisi
  • Gönderi bütünlüğünün korunması
  • Mobil uyumluluk
  • Zaman ve maliyet tasarrufu
  • Kullanım kolaylığı
  • Çevre duyarlılığı
  • İş süreçlerinde hız ve verimlilik

Neden EDM KEP?

Türkiye’nin önde gelen elektronik dönüşüm kurumlarından EDM Bilişim, Maliye Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından verilen lisanslar ve kendi geliştirdiği yüzde yüz yerli yazılım teknolojisi ile e-imza, KEPe-faturae-deftere-arşiv yani yasal geçerli PDF fatura ve elektronik belge yönetim sistemi (EBYS) alanlarında hizmet veriyor. İstanbul ve Ankara’da iki ayrı yedekli şirketimize ait veri merkezi bulunmaktadır.

EDM KEP sistemi, yasalar ve ilgili mevzuata uygun ve başta ETSI TS 102 640 standardı olmak üzere uluslararası KEP, bilgi güvenliği, ortak kriterler, iş sürekliliği ve olay yönetimi standartlarına uyumlu olarak oluşmuş INTERTECH altyapısı üzerinden verilir. EDM Bilişim sadece KEP hizmeti değil, onun tamamlayıcısı olan gönderilerin süreç yönetimini ve elektronik arşivlenmesini pazarda sadece EDM Bilişim tarafından sağlanan TS13298 standartlarına uygun sağlar.

EDM, KEP sistemi sayesinde kullanıcılarına talep etmeleri halinde deliller haricinde tüm içerikleri de ömür boyu saklama garantisi vererek, kullanıcıların içeriğin kaybolması, silinmesi ya da içeriğin değiştirilmesini engelleye bilme konusunda da güvenli bir hizmet sunabilmektedir. Ayrıca sistemde her bir ileti başında aynı miktarda SMS ile bilgilendirme konusunda da bedelsiz bir hizmet sunarak pazarda farklılaşmıştır.

” Türkiye de ilk ve tek olarak sadece EDM KEP hizmetinde ücretsiz bilgilendirme sms’i ve 250 mb posta kutusu alanı verilmektdir.
Pazarda ki tüm rakiplerin uygulaması bilgilendirme sms’i için ücret uygulamak ve sadece 100 mb posta kutusu alanı sağlamaktadır.’’

0 (366 )215 45 44
0 (544) 546 48 50
info@gmbilgisayar.com
© 2018 GM BİLİŞİM Tüm Hakları Saklıdır.
Cebrail Mah. Şehit Yavuz Çelikoğlu Sok. No:5/1
                                                                                                   Merkez/KASTAMONU